Lżej z Panią Jaglanką

#1: O czym będzie ten podkast?

Lżej to podcast o tym jak sprawić, by życie było, no właśnie, lżejsze. Jak dbać o dobre nastawienie do siebie i życia. Nazywam się Katarzyna Zwalińska. Konsultuję, doradzam i prowadzę. Dbam o to, by Twoje życie było lżejsze. 


O czym będzie ten podcast i dlaczego nagrywam? Kiedyś brakowało mi energii, witalności. Chciałam na nowo poczuć, że żyję. Moja zmiana zaczęła się od zmiany diety i ta jedna zmiana pokazała mi, że mogę. Że mogę coś zmienić. Zanim za tą zmianą poszły kolejne. I tak już to miałam. Miałam tę energię, miałam tę witalność. Poczułam to. Poczułam się lżej. I kiedy już to miałam, chciałam się tym dzielić z innymi. Bo wierzę, że każda z nas, niezależnie co robi, może mieć tę energię, pasję, witalność. Może cieszyć się życiem. Żyć lekko. I nie zawsze jest łatwo. Czasami przyjdą trudniejsze momenty, ale chodzi o tę lekkość. I właśnie po to nagrywam. Żeby było Ci lżej. Żebyś poczuła tę lekkość. Dużo będzie o zadbaniu o siebie, bo od tego trzeba zacząć, by zyskać tę energię, witalność. Od tego trzeba zacząć, by realizować kolejne rzeczy. To jest tak jak w samolocie. Na pewno pamiętasz zasady bezpieczeństwa w samolocie. Podstawowa to to, że najpierw maskę tlenową czy kamizelkę ratunkową zakładasz sobie. Dopiero potem pomagasz innym – czy swoim dzieciom, czy osobom obok. Najpierw zadbaj o swoją energię. Właśnie po to, żebyś mogła się tą energią również dzielić z innymi i realizować również inne swoje cele. Będziemy właśnie dbać o tę witalność, energię, zadowolenie. Będziemy po prostu szukać tej energii. Zakochaj się w życiu. To jest to hasło. W tym podcaście spróbuję Cię przekonać, że życie nie musi być ciężkie. Czy mi się uda? Zobaczymy! Daj znać. 


Będzie też dużo o zmianach, bo czy tego chcemy, czy nie, nasze środowisko się zmienia. Spójrzmy na to, co jest teraz, a jak było dwa, trzy lata temu. Te zmiany są nieustające. I my też się zmieniamy. Więc nadajmy kierunek tym zmianom. Tak, żeby one przynosiły nam korzyść. Będą różne perspektywy, różni goście. Właśnie po to, żebyś mogła poszukać rozwiązań. Te rozwiązania są w Tobie. To Ty wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Ja postaram się być dla Ciebie inspiracją. Ja i moi goście. Dlatego zakochaj się w życiu i żyj lekko. Zapraszam!